Goed nieuws voor jongeren en nog even geduld voor volwassenen

Eerst het goede nieuws: iedereen tot en met 17 jaar is weer welkom!

Tijdens de eerste twee lesuren, mogen alle jongeren weer lessen. Dit betekent dat per maandag 31 mei alle jeugdleden weer mee kunnen doen met alle groepslessen en hier zijn wij natuurlijk erg blij mee.

Volwassenen moeten nog heel even geduld hebben…

Afgelopen dinsdag werd duidelijk dat de pauzeknop voor de 2e stap in het openingsplan niet werd ingedrukt. Onder de versoepelingen viel ook het heropenen van zwembaden voor banen-zwemmende volwassenen. 

Helaas zijn groepslessen voor volwassenen nog niet toegestaan. Om die reden zal SVZ het volledige zwemuur voor volwassenen nog niet kunnen hervatten. 

We verwachten overigens dat groepslessen in de 3e stap van het plan wèl worden toegestaan, en we hopen dan ook snel het volwassenen uur weer te kunnen hervatten en iedereen begin juni weer in het bad terug te zien!

Bestuur SVZ.

Heeft u vragen of opmerkingen? Wij ontvangen ze graag via ons
Contactformulier.

Lees hier meer over de geplande stappen van de Rijksoverheid
Wij hopen met stap 3, gepland rond 9 juni, mogelijk weer groepslessen aan volwassenen te kunnen aanbieden. 

Klik hier voor meer info over de maatregelen in het algemeen in het bad.