SVZ al 88 jaar een zwemfeest!

Allemachtig prachtig, SVZ 88!!!

Op zondag 13 september 2020 was onze zwemclub op de kop af 88 jaar. Mooi om te zien dat wij op deze leeftijd springlevend zijn. Was in het begin het doel van de zwemclub om alle minder daadkrachtige Haarlemmers de kans te bieden om zwemles te krijgen met de inzet van vrijwilligers, kunnen we nu zien dat we nog steeds werken met vrijwilligers en doen we er alles aan om de kosten zo laag mogelijk te houden. Wat in die afgelopen jaren ook niet is veranderd, is dat we de zwemlessen zo proberen te geven, dat onze zwemmers met plezier leren zwemmen. We zien graag iedereen met een glimlach in het water, dat geeft ontspanning en daardoor komen we tot de beste prestaties.

Achtentachtig is een enorme mooie leeftijd. We hebben de afgelopen tijd ook weer vernieuwd met een nieuwe website. Hebben een protocol opgesteld om met covid 19 om te gaan in het bad en daarnaast zijn we weer bezig met de opleiding van twee nieuwe zwemjuffen. Zo zie je, we blijven werken aan een zwemclub die er de komende jaren nog steeds staat. Op naar de 100 jaar!!!

Eric, voorzitter SVZ